Fotowoltaika dla domu

Instalacje fotowoltaiczne z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Ciągle rosnące rachunki za energię powodują, że szukamy alternatywnych źródeł energii. Możliwość uzyskania dofinansowania oraz szeroka oferta firm instalacyjnych powodują, że coraz częściej inwestujemy we własne źródła energii uniezależniając się od dotychczasowych dostawców energii. Pełny zwrot inwestycji już po ok. 10 latach. Obecnie instalacje fotowoltaiczne to najpopularniejsza inwestycja w gospodarstwach domowych w ostatnim czasie.  

Zalety instalacji fotowoltaicznej dla Domu

Niskie rachunki za prąd

W wielu gospodarstwach domowych rachunki za energię elektryczką stanowią coraz większe obciążenie budżetu. Fotowoltaika to najlepsza metoda na redukcję kosztów w w perspektywie długoterminowej darmowy prąd bez kosztów.

Szybki zwrot inwestycji

Inwestując w fotowoltaikę właściciele domów mogą starać się o dofinansowanie do instalacji. Uzyskanie takiej pomocy sprawia, że inwestycja w fotowoltaikę zwraca się nawet po 7 latach. To bardzo duży argument dla takiej inwestycji.

Pełna kontrola nad energią

Posiadamy w domach wiele urządzeń grzewczych, które można zasilać energią elektryczną – np. grzejniki konwektorowe i promienniki czy pompę ciepła. Możesz w łatwy sposób monitorować na jakie cele jest wykorzystywana energia w domu

Etapy realizacji instalacji fotowoltaiki

W trakcie bezpłatnego spotkania z naszym Doradca ocenimy możliwości montażu instalacji fotowoltaicznej. Dokonamy także analizy zapotrzebowania energetycznego Twojego gospodarstwa domowego. 

Nasze projekty instalacji fotowoltaicznej są przygotowywane na podstawie szczegółowych informacji pozyskanych w trakcie konsultacji, tak aby pasował y do profilu energetycznego i potrzeb każdego klienta.

Gwarantujemy w pełni profesjonalny montaż oraz testy montowanej instalacji fotowoltaicznej, dzięki czemu mamy pewność, że prace zostały wykonane prawidłowo. Możemy także dołączyć twoją instalację do sieci dystrybucyjnej. 

Adash System pomaga w otrzymaniu finansowania instalacji fotowoltaicznej.  Zdajemy sobie sprawę, że klient może nie mieć czasu na przygotowanie odpowiedniego wniosku.