Farmy fotowoltaiczne

Farmy fotowoltaiczne są najbardziej opłacalnym przedsięwzięciem, biorąc pod uwagę koszt inwestycji w stosunku do stopy zwrotu i czasu. Liczba instalacji fotowoltaicznych, rośnie w Polsce każdego roku. Przyszłościowe rozwiązania, do których bez wątpienia należą odnawialne źródła energii, stają się coraz bardziej popularne, gdyż pozwalają oszczędzać, a także zadbać o środowisko naturalne. Często właśnie inwestorzy idą o krok dalej, decydując się na zbudowanie farmy fotowoltaicznej.

Zalety instalacji farm fotowoltaicznych

Pasywne źródło dochodu

Elektronie PV inaczej farmy fotowoltaiczne to pewne źródło stałego dochodu pasywnego. W obliczu dużych wahań choćby oprocentowania lokat w bankach fotowoltaika może stać się nie tylko dobrą lokatą kapitału ale także źródłem stałego dochodu. Dodatkowo możliwość uzyskania dofinansowania sprawia, że inwestycja może być jeszcze

Inwestycja bezobsługowa

Inwestycja w panele fotowoltaiczne ma również inne zalety np. brak zatrudnionych pracowników. Posiadasz swój stabilny i bardzo prosty biznes oraz niezależność od pracy etatowej. Pozostaje nam spokojne kontrolowanie na ekranie smartfona produkcji energii i odpowiednie przeliczanie zysków z inwestycji.

Troska o środowisko

Inwestując w fotowoltaikę oprócz zysków masz też poczucie, że bierzesz udział w wielkim projekcie jakim jest ochrona środowiska naturalnego. Panale fotowoltaiczne to najczystsze źródło energii. Zarówno instalacja jak i jej praca nie zakłóca ekosystemu środowiska naturalnego.

Etapy realizacji instalacji fotowoltaiki

W trakcie bezpłatnego spotkania z naszym Doradca ocenimy możliwości montażu instalacji fotowoltaicznej. Dokonamy także analizy zapotrzebowania energetycznego Twojej firmy oraz ewentualnej możliwości zarabiania na fotowoltaice

Nasze projekty instalacji fotowoltaicznej są przygotowywane na podstawie szczegółowych informacji pozyskanych w trakcie konsultacji, tak aby pasował y do profilu energetycznego i potrzeb każdego klienta.

Adash System pomaga w uzyskaniu odpowiednich pozwoleń oraz decyzji administracyjnych w celu uruchomiania inwestycji.

Gwarantujemy w pełni profesjonalny montaż oraz testy montowanej instalacji fotowoltaicznej, dzięki czemu mamy pewność, że prace zostały wykonane prawidłowo. Możemy także dołączyć twoją instalację do sieci dystrybucyjnej.